Håll ner knappen CMD och tryck + / -

Vinnare Konstverk våren 2018

1 Tomas Blomberg CKCI
2 Yngve Terelius ASRCBB
3 Eva Almart Möllevinge Åkersberga
4 Birgitta Wigert Lidingö
5 Hans Ek Vaxholm
6 Patrik Bäckström CDON
7 Martin Chojecki HPME
8 Elisabeth Nordström Boding Hässelby
9 Stina Dahlberg Globen
10 Anita Andersson Överkalix
11 Ulla Blomberg Älvsjö
12 Carl-Johan Halloff HMSA
13 Gunnar Bäckman Stockholm
14 Maria Bjarnehäll Sunesson Karlshamn
15 Carl Dahl Nynäshamn
16 Gert Lundmark Linköping
17 Christina Olsson ASRF
18 Vivi-Ann Svedjefält Täby
19 Agneta Sturesson Knivsta
20 Irene Olofsson RUK-V
21 Lars Ahlberg Åkersberga
22 Rolf Ullberg CDOC
23 Marianne Whass Farsta
24 Ove Malmenbeck Bandhagen
25 Michael Sterne Linköping city
26 Kurt Mähler Njurunda
27 Berndt Mathiesen Linköping
28 Ewa Elverskog CPDK
29 Carina Ejmert Tyresö
30 Amanda Martinson CRD
31 Dennis Hirchfeldt Sollentuna centrum
32 Johan Mårtensson ASRF
33 Ann-Mari Lindström Lidingö
34 Roland Hallberg Stockholm
35 Christine Wallstén Motala
36 Lennart Sundberg Ingarö
37 Lars Ullström Brandbergen
38 Toni Övermark Sthlm Karlaplan
39 Bettina Bergeling Jönköping
40 Christina Dahl Täby
41 Lars Eriksson Tranås
42 Margareta Torneus Stockholm
43 Bo Adolfsson Brämhult
44 Karin Eriksson CDWD
45 Krister Lindberg Mörby Centrum
46 Anna Ekström Alfta
47 Karin Ekman Fjugesta
48 Ulla Le Mon Täby
49 Magnus Calås RVP
50 Anders Subenko Stockholm
51 Leif Magnusson LAGOS
52 Lena Andersson ASRMKV
53 Karin Egnell Täby
54 Anders Mattsson Vällingby
55 Bo Vallin Estoril
56 Anne O Käck Stockholm
57 Uno Wibell Askim
58 Camilla Johansson ASRIC
59 Magnus Åberg HCPG
60 Magnus Noren Lit
61 Gustaf Gerge ORKF-M
62 Per Hällström Lesjöfors
63 Suzanne Liversedge Stockholm
64 Wiviann Pettersson Hässelby
65 Ingrid Blomberg Strängnäs
66 Jakob Harrison Kungsbacka
67 Jan Djerf HI
68 Martin Nilsson Brommaplan
69 Bengt Hugo Bengtsson Södertälje
70 Hans Landin Täby
71 Sune Hansson Kalmar
72 Lilian Ireby Stockholm
73 Sylvia Eklund Upplands Väsby
74 Bertil Olsson Nol
75 Anita Walles Sköndal
76 Linnea Khullar HCES
77 Annica Olsson Sthlm Frihamnen
78 Marie Masreliez Solna
79 Nina Pettersson HCDU-P
80 Anna-Lena Möller Älvsjö
81 David Helmers ORKK-R
82 Michael Johnsson Kumla
83 Tony Öhlin Tyresö
84 Elisabeth Sjödén Solna centrum
85 Åsa Sandberg CCAP
86 Ann-Christin Lysholm Landskrona
87 Fredrik Sjöberg Åhus
88 Thomas Alevid RSF-D
89 Solveig Quensel Stockholm
90 Stig Unéus Umeå
91 Björn Nilsson Gällivare
92 Kjell Ivarsson Eslöv
93 Pia Goretti CKCI
94 Kristin Elofsson Stuvsta
95 Linda Gustavsson Tyresö
96 Ann Spong Eskilstuna
97 Bodil Andersson Västerås
98 Susanne Nilsson ORKO
99 Patrik Nygren Kristianstad
100 Monika Andersson Örebro
101 Stefan Liddin HPOI
102 Klas Wennerstein HMHI-F
103 Christian Trahn RSF-D
104 Anita Starck Täby
105 Dagmar Wallerstedt HCIA
EXTRAVINSTER
106 Stefan Carleke HITG
107 Agneta Thorin Stockholm
108 Charlotta Lindelöf Jönköping
109 Maria Wallner Wiktorin HIK
110 Anna Olausson Uddevalla
111 Kai Kärkki ASRF
112 Eva-Lena Holmqvist Lidingö
113 Nick Peana RSF-P
114 Gunnar Eriksson Falun
115 Björn Camén Karlstad
116 Lars Ebersson Sthlm Tessinparken
117 Mikael Björnelund Sthlm Karlaplan
118 Per-Olof Martinsson Lund
119 Bo Olsson Färjestaden
120 Kerstin Ekman Huskvarna
121 Ingela Falk Åström CDKP
122 Anna Bryngelsson Delsbo
123 Ulla Pettersson Handen
124 Hans Jäderholm Storvik
125 Marianne Ekman Saltsjö-Boo
126 Nils Liljemark CDNT
127 Roland Frölander Åkersberga
128 Lennart Lindberg Vällingby
129 Greger Myrgård ASRCB
130 Monica Hellström Nacka
131 Eva Littorin HIFF
132 Ludvig Nordberg Sthlm Hornsberg
133 Ingvar Planhem Huddinge
134 Haide Dahlgren HCXU-P
135 Per-Erik Olsson Ludvika
136 Anne Rodin CDAE-E
137 Anna Andersson Järfälla
138 Inga Britta From Knivsta
139 Yvonne Strid Olofsson CDNC
140 Camilla Giléus CEC
141 Bertil Ragnarsson Växjö
142 Sara Lerdahl Laukka Sollefteå
143 Anders Nordgren Södra Sandby
144 Gunilla Sjöholm Västerhaninge
145 Monica Lind Tyresö
146 Ulla Palmqvist Nynäshamn
147 Lars-Göran Ingvarsson Palanga
148 Johan Bergh ASRMTL
149 Kerstin Liljegren Stockholm
150 Stefan Ejnesjö Säffle
151 Beatrice Corneteg ASREA
152 Christina Öhling Täby
153 Peter Carlberg HCDU-P
154 Eric Bolins RGS-D
155 Ann-Charlotte Tofftén CDKS